Eterinis aliejus lūpoms suminkštinti ir pamaitinti vitaminu E, 10 ml

6974772945835
2,50 €
Su PVM

LŪPŲ SERUMAS ir LŪPŲ DAŽAI, MAITINANTIS VITAMINU E, SADOER ETERINIU LŪPŲ GLOTNINIMO ALIEJUMI (10 ML)

24 Prekės
  Greitas pristatymas

Lietuvoje per 1-3 darbo dienas

  Konsultacija telefonu

+370 673 85770

  Atsakysime į visus klausimus

info@drabuziumuge.lt

LŪPŲ SERUMAS ir LŪPŲ DAŽAI, MAITINANTIS VITAMINU E, SADOER ETERINIU LŪPŲ GLOTNINIMO ALIEJUMI (10 ML) yra nepakeičiamas turintiems sausas ir jautrias lūpas. Maitinamasis lūpų serumas su vitaminu E lūpų išlyginamasis eterinis aliejus (10ml) Universalus:

Savybės: Maitina ir drėkina lūpų odą Apsaugo lūpų odą nuo aplinkos agresorių įtakos Skatina lūpų odos ląstelių atsinaujinimo procesą Pagerina lūpų išvaizdą

Sudėtis: Vitaminas E yra galingas antioksidantas, galintis apsaugoti lūpų odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, tuo pačiu užkertant kelią ankstyvam odos senėjimui. Vitaminas E taip pat pagerina kraujotaką ir padidina jos elastingumą bei tonusą.

Rezultatas: Reguliariai naudojant lūpų serumą su vitaminu E, lūpų oda tampa labiau hidratuota ir sveikesnė. Lūpos atrodo ryškesnės ir elegantiškesnės, padidėja jų elastingumas ir spalva.

Kaip naudotis: Lūpų serumą iš anksto reikia tepti ant nuvalytos lūpų odos. Serumą tepkite ant lūpų masažuojamaisiais judesiais, vengdami sąlyčio su burnos gleivine. Naudokite kasdien, kad pasiektumėte geresnių rezultatų. Tai puikiai tinka naudoti per naktį

6974772945835
24 Prekės
Komentarai (0)